Naši lidé

[wpseo_breadcrumb]

Ing. Tomáš Surin

člen ÚR KAN

    Životopis

    Ing. Tomáš Surin

    Narodil jsem se 1963 v Praze do nekomunistické rodiny (jeden děda bělogvardějský důstojník a šéfkonstruktér obrněné techniky v Pragovce u Kolbena a druhý děda malý elektrárník a kulak, matka profesorka jazyků, otec šéfkonstruktér el. strojů v ČKD), po gymnáziu a ČVUT FEL ASŘ jsem 1987-90 pracoval jako programátor-analytik na Transgasu a od r. 1990 podnikám ve svém VŠ oboru řídících systémů a IT. Jsem svobodný, mám 2 dospělé děti, aktivně jsem skoro celý život hrál tenis, zajímá mne historie, příroda, stav vědy a výzkumu, moderní a úsporné technologie, ale i literatura, umění a zejména také duchovní život.

    Protože můj autorský ČR-strategický SCADA ŘS byl už od r. 1991 do 2001 postupně nasazen pro řízení většiny krajů celého distribučního plynárenství ČR (krajské a městské plyn. dispečinky – jako např. řízení PP a.s., STP a.s., ZČP a.s., SČP a.s. atd.., také pro stovky regulačních stanic Prahy i dalších krajů u každé vesnice, při plynofikaci celé ČR), pro 6 závodů KS Transgas, v největších chemičkách (Spolana, Kaučuk Kralupy vč. Rafinérie, LZK Kolín atd.), v některých elektrárnách, ve všech cementárnách a vápenkách, pro okresní monitoringy ŽP a hygienickou službu i ČIŽP, včetně tajných komunikačních protokolů krajských rádiových sítí Racom většiny plynáren – tak o strategický energetický ŘS projevily „zájem“ určité služby RF, zastoupené zde m.j. finančním ředitelem Lukoilu, resp. účetním Hradu a volební kampaně MZ, resp. poradcem MZ, násilně a účelově dosazeným do role likvidátora mé prosperující firmy při jejím nepřátelském převzetí majoritní skupinou tunelářů okolo KGB/GRU skupiny pana plk. GRU R.Rachardža z Fribourg offshore/MUS (mezinárodní zločinecká skupina založená už okolo 1984 pro sovětsko-švýcarský obchod a po r. 1989 využitá pro služby daňových rájů, praní špinavých peněz ruské oligo-mafie (Abramovič, Berezovský, ministři RF…) a mnoha českých „podnikatelů – tunelářů“ a politiků s absolutním lobbingem a korupcí u všech orgánových a justičních stupňů v ČR, kde jsem se soudně a trestně více než 10 let marně proti nim domáhal práva a stal se naopak jako poškozený jejich cílem včetně snahy o likvidaci mé rodiny i fyzické osoby.

    Po tomto naprosto nevyžádaném rozšíření mé „praxe“ i o právní problematiku a naprosto neuspokojivý a ryze mafiánský stav – prakticky i mediálně – simulovaného „právního státu“ v ČR jsem 2018 vyhledal jediné politické hnutí v celé ČR, které má na programu stav ČR reálně veřejně pojmenovat a zejména i začít ho řešit ve smyslu původních myšlenek „sametové revoluce“ (tedy podobně, jako transformaci postkomunistického oligo-mafiánského státu zkoušeli řešit nedávno Rumuni skrz cca 1000 obžalob mafiánských soudců, orgánů a politiků hlavní a dnes už EU prokurátorkou Laurou Kovesiovou a od r. 2020 začali tutéž transformaci východního mafiánského státu prvně řešit také Slováci po odchodu vlády Fica) – ve směru vyčištění a transformace naší oligo-mafiánské ČR s východní a bezprávní rozvojovou zaměstnaneckou a byrokratickou strukturou státu i celé společnosti nad nepřehlednou a účelově mafií zneužívanou KSČ-kontinuální legislativou – směrem transformace ČR na západní, vzdělaný, kultivovaný, podnikatelský a právní stát se silnou střední třídou (to je základní a nutný předpoklad jakékoliv myslitelné budoucí prosperity ČR) a proto jsem od r. 2020 členem KAN, od 2021 jsem členem ÚR KAN, kde se zabývám zejména koordinací IT.